Partnerzy Strategiczni SOOG

Chicago Pneumatic jest marką o ponad 120 letniej tradycji w produkcji narzędzi przemysłowych , obecna na całym świecie na całym świecie. Jako jedna z niezależnych organizacji Grupy Atlas Copco, z sukcesami rozwija zarówno sieć partnerów jaki swoje nowe, innowacyjne produkty. Z marką jestem związany od 2007 roku. To wystarczający czas, aby w pełni poznać ofertę, jakość i godnych zaufania ludzi.

SOOG Grzegorz Sobuś ma status Ambasadora Marki

W naszej ofercie znajdziesz setki narzędzi, akcesoriów oraz materiały eksploatacyjne najwyższej jakości . Na półce narzędziowej zobaczysz zarówno proste acz niezawodne klucze udarowe, poprzez fenomenalne szlifierki po zaawanasowane technologicznie klucze dynamometryczne zasilane bateryjnie. A kolejne nowości czekają już na nas w 2024 roku…

Jedną z większych wartości marki Chicago Pneumatic są ludzie. SOOG ściśle współpracuje zarówno z przedstawicielem marki w Polsce jaki bezpośrednio z Europejską centralą. I wspólnie jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Irlandzka ATA Group, od ponad 50 lat z powodzeniem wspiera główne segmenty przemysłu na całym świecie, w tym hutnictwo, kolej, przemysł stoczniowy, maszyny, lotnictwo, odlewnictwo, motoryzację oraz przemysł naftowy i gazowy.

Z głównego zakładu produkcyjnego w Irlandii produkty firmy są eksportowane do ponad 90 krajów na całym świecie. Z sześciu obiektów, w tym zakładu produkcyjnego w Ohio, a także sześć biur sprzedaży na całym świecie, ATA dysponuje najnowszym sprzętem produkcyjnym i technologię, aby konsekwentnie produkować najwyższej jakości produkty z węglika, narzędzia pneumatycznych i ścierne materiały eksploatacyjne.

SGSPRO, najwyższej klasy marka pilników z węglika spiekanego SOOG jest importerem na ryku polskim.

SGSPRO to w pełni europejski produkt. Obietnica jakości i wynikająca z tego produktywność mają wartość – nie tylko pod względem finansowym – inwestycja w produkty SGSPRO zwraca się niezwykle szybko: nasze pliki działają po prostu dłużej i wydajniej.

SGSPRO to marka zarządzana przez nowoczesne przedsiębiorstwo – podobnie jak ludzie stojący za nowymi, innowacyjnymi projektami. Najlepszym przykładem jest niezwykle unikalna seria NG6. Projekt powstał na podstawie wielu rozmów z klientami, interakcji i wreszcie produktu oczekiwanego przez najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością pomożemy Ci wybrać optymalne narzędzie do Twojej aplikacji.