Opublikowano

Jak dmuchnąć, żeby nie ogłuchnąć?

CEJN, CEJN 209

Wyznaczanie nowego standardu dla profesjonalnych pistoletów
do powietrza i cieczy: CEJN made in SWEDEN: 82dB w Twoim zasięgu

Pistolety na powietrze i ciecz 209 powstały w oparciu o sukces swojego poprzednika – seria 208- posiadają te same wspaniałe zalety, które zdefiniowały krajobraz profesjonalnych pistoletów: dużą siłę przedmuchu, lekkość, ergonomię, solidną konstrukcję i wysoką precyzję kontroli przepływu.
Pistolety nowej generacji posiadają zintegrowane miękkie wykończenie zarówno na uchwycie, jak i na spuście, zapewniające użytkownikowi pewny i wygodny chwyt, co przekłada się na ogólną poprawę ergonomii. Model 209 jest dostępny w klasycznym niebieskim kolorze (standardowy pistolet) lub w wersji odblaskowej, zapewniającej lepszą widoczność. Wersja hi-vis jest
standardowo wyposażona w dysze bezpieczeństwa zgodne z OSHA. W naszej ofercie znajdziesz też podstawowe pistolety serii 208 oraz dedykowane tłumiki.

Made in Sweden od 1955
Od chwili wprowadzenia na rynek pierwszego opatentowanego złącza w 1955 r. zajmuje się produkcją profesjonalnych, wysokiej jakości i innowacyjnych szybkozłączy w CEJN. CEJN jest niezależną, wyspecjalizowaną firmą o zasięgu globalnym, z siedzibą główną w sercu Szwecji.

Z biegiem lat firma rozszerzyła działalność do 22 lokalizacji na całym świecie i dostarcz produkty i usługi dla praktycznie każdego segmentu branży. W CEJN łączy nas pięć podstawowych wartości: bezpieczeństwo, środowisko, jakość, innowacja i wydajność.