Opublikowano

Klucz dynamometryczny – można inaczej

cp8613.chicago pneumatic, klucz dynamometryczny,

czy klucz akumulatorowy może być dokładny?

Seria CP86 w grupie Chicago Pneumatic rozpoczęła całkowicie nową erę w historii marki. Już nie tylko narzędzia “pneumatic”, ale i z amerykańska “cordless”. Zatem, w naszym kręgu kulturowym: akumulatorowe. A tym przypadku niezwykle dokładne, akumulatorowe klucze dynamometryczne. Powstały w trakcie kilkuletniego okresu intensywnych prac rozwojowych, setek testów i przy wykorzystaniu już posiadanych doświadczeń w budowie zaawansowanych przekładni planetarnych. Sporym wyzwaniem była elektronika oraz zasilanie. Tutaj z pomocą przyszli inżynierowie producenta najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie. Efektem jest super szybki proces ładowania baterii – w 20 min mamy już 70% napełnienia energią, a ilość cykli dokręcania to ponad 250 na jednym, w pełni naładowanym akumulatorze ( CP8613)

Cały projekt jest skierowany do odbiorców oczekujących wysokiej dokładności ale i powtarzalności. Możesz wybrać wersję podstawową z pełną obsługą z poziomu panelu OLED (bezpiecznie schowany w tylnej części “pancernej” obudowy. Jeżeli chciałbyś(chciałabyś) zapewnić sobie więcej kontroli i danych, sięgnij po wersję z dodatkową obsługą z poziomu aplikacji:

Seria jest w trakcie rozbudowy, obecnie mamy do dyspozycji poniższe modele, które znajdziesz w tej sekcji .

Podsumowując, czy akumulatorowy klucz dynamometryczny może być dokładny. Zdecydowanie tak. Na +/-4%. I jeszcze zapamięta Twoje wyniki…:

www.cp.com